Szanowni Państwo,

w działalności publicznej chcę pomagać w rozwiązywaniu problemów mieszkańców powiatu poznańskiego. Zaangażuję się w życie lokalnych społeczności i samorządów. Będę popierał solidarną współpracę Poznania i regionu. Wesprę politykę przyjazną rodzinie.

W pracy parlamentarnej chcę dążyć do uproszczenia: nieefektywnego ustroju państwa, skomplikowanego systemu podatkowego oraz biurokratycznych procedur w sądach i urzędach. Sprawy te są mi bliskie, gdyż od wielu lat zajmuję się prawem konstytucyjnym. Doświadczenia zawodowe zdobywałem w Polsce, Niemczech, Francji i Rosji. Byłem ekspertem w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej. Będę działać odpowiedzialnie, rzetelnie, konsekwentnie. Kandyduję z hasłem: Dla Wielkopolski, dla Ciebie.

Wspólnie zrobimy wiele. Liczę na Twój głos!

Aktualności

Po wyborach

Raz jeszcze dziękuję wszystkim Państwu za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Zwycięzcy wyborów prof. Markowi Ziółkowskiemu gratuluję wygranej.

 

W niedzielnych wyborach oddały na mnie głos 29.294 osoby, co stanowi nieco ponad 21 procent głosów oddanych w powiecie poznańskim. Przyjmuję to jako dobry wynik. Bez pomocy wielu życzliwych ludzi nie byłoby możliwe uzyskanie takiego rezultatu. Na lepszy będę pracował w kolejnych latach. Powziąłem mocne postanowienie poprawy.

 

Rozpocząłem działalność polityczną i zamierzam ją kontynuować. Będę się starał Państwa nie zawieść!

Szanowni Państwo

Podziękowania

Wszystkim za wszystko dziękuję!

Tarnowo Podgorne herb

Ostatnie godziny kampanii

Piątek 7 października, godz. 20.30. Rozpoczynamy akcję plakatowania na terenie całego powiatu. Zaczynamy w Tarnowie Podgórnym, kończymy w Koziegłowach.

Herb gminy Suchy Las

Ostatni dzień kampanii

W piątek 7 października. Moje spotkania z wyborcami w Tarnowie Podgórnym, Rokietnicy i Suchym Lesie. Grupy wolontariuszy działają dziś w gminach Murowana Goślina, Czerwonak, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Mosina, Stęszew, Komorniki, Puszczykowo, Buk, Dopiewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica.

Powiat Poznański

Pierwsze podsumowanie kampanii

Podsumowanie kampanii. W okresie od 10 września do 6 października codziennie spotykałem się z mieszkańcami powiatu poznańskiego, w szczególności gmin Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Suchy Las, Stęszew, Swarzędz, Tarnowo Podgórne. Udało mi się objechać wszystkie sołectwa powiatu. Było ich ponad 230. Poznałem osobiście kilka tysięcy osób. Był to czas przekonywania mieszkańców powiatu do swojej osoby i swoich zamierzeń, ale także zbierania doświadczeń, opinii, odczuć. Za wszystkie miłe spotkania, dobre słowa, krytyczne opinie i trudne rozmowy dziękuję!

Strona 1 z 912345...Ostatnia »
© Bartłomiej Wróblewski Mapa serwisu